Cosmas® 9604-128ORB Oil Rubbed Bronze Modern Cabinet Hardware Arch Handle Pull - 5" Inch (128mm) Hole Centers - 20 Pack
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
22
quantity
Product details
Category
  • High Quality Oil Rubbed Bronze Finish
  • Hole Centers/Drilling: 5" (128mm)
  • Overall Length: 7"
  • Width: 13/16" --- Projection 1-1/16"
  • Individually Polybagged with 1" Mounting Screws Included
UPC 766150946246
Color Oil Rubbed Bronze
Shape Arch
Brand Name Cosmas
Metal Type Bronze
Style Name Handle Pull
Finish Types Bronze
Manufacturer Cosmas
Model Number 9604-128ORB - 20 Pack
Material Type Metal
Exterior Finish Bronze
Handle Material 100% Die-Cast Zinc Metal